Nappalos recepciós állás a Balatonalmádi YACHT CAMPING-ben!

Kezdőlap / Nappalos recepciós állás a Balatonalmádi YACHT CAMPING-ben!

Remek csapatunkba nappalos recepciós kollégát keresünk. A pozíció betöltéséhez a jelentkezés alapfeltétele felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmány, valamint megbízható angol nyelvtudás. Gyakornoki feladatokra is vannak nyitott pozícióink.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, tájékoztatása, érkeztetése
  • Foglalások rögzítése, ellenőrzése
  • Fizettetés, számlázás, kasszakezelés
  • Telefonhívások kezelése
  • E-mailek folyamatos feldolgozása, értékesítés
  • Hírlevél kezelés
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Vendégközpontú gondolkodás, barátságos, udvarias magatartás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megbízható angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Második idegennyelv ismerete előnyt jelent
  • Önálló problémamegoldó képesség, precizitás
  • Megbízhatóság, alkalmazkodó készség

Amit kínálunk:

  • Barátságos munkakörnyezet közvetlenül a Balaton partján
  • Étkezés biztosítása kedvezményes áron
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás támogatása
  • Önálló, változatos munkakör
  • Remek csapat, szakmai fejlődés és előre lépési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk szíves jelentkezését.
A jelentkezőktől fényképes önéletrajzot várunk az info@yachtcamping.hu e-mail címre.